Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas Optyk Terenski z siedzibą w Swarzedzu (62-020), Os.. dzialysnkiego 93/2 o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia.

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na naszej stronie internetowej www.okularyprzezinternet.pl. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

 

Po uzupełnieniu formularza odstąpienia od umowy klient zobowiązany jest zwrócić produkt na adres salonu lub skontaktować się z nami w celu ustalenia innej formy zwrotu pod numerem 501755314. Wraz z produktem prosimy o załączenie informacji o numerze zwracanego zamówienia oraz numerze konta na jaki ma być zrobiony zwrot środków. Klient na zwrot produktu ma czas nie dłuższy niż 14 dni od daty zgłoszenia zwrotu.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu  otrzymane od Państwa płatności poniesione za kupiony przedmiot odliczając koszty wysyłki niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia otrzymania zwrotu. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

ZASUBSKRYBUJ NASZ NEWSLETTER

Zostaw nam swój adres e-mail, aby być na bieżąco z nowymi produktami oraz promocyjnymi ofertami z naszego sklepu!

Nie wysyłamy spamu! Zapisując się zgadzasz się na udostępnienie Twojego e-maila na potrzeby wysyłki korespondencji marketingowej.