HOYA BLUE CONTROL
HOYA BLUE CONTROL
Co zyskujesz dzięki powłoce
Hoya Hi Vision Long Life BlueControl ?

BlueControl to najlepszy wybór dla każdego który na co dzień korzysta z urządzeń z ekranami cyfrowymi począwszy od dzieci, przez osoby wykonujące pracę w biurze, skończywszy na osobach pracujących w domu i emerytach.

Korzyści :

Zwiększony kontrast widzenia, lepsza percepcja kolorów
Redukcja odblasków dla bardziej komfortowego i naturalnego widzenia
Zrelaksowane widzenie
Redukcja ilości niebieskiego światła, co chroni oczy przed nadwerężeniem i przemęczeniem.

RELAX DLA TWOICH OCZU

Urządzenia cyfrowe stanowią nieodłączny element naszej codzienności. Ekrany emitują niebieskie światło. Chociaż światło niebieskie jest zjawiskiem naturalnym, obecnym w świetle dziennym reguluje nasz rytm dobowy snu i czuwania ale jego nadmierna ilość może negatywnie wpłynąć na nasz wzrok, a także doprowadzić do objawów , bezsenności. Powłoka BlueControl redukuje niebieskie światło i zwiększa komfort widzenia. Neutralizuje niebieskie światło, emitowane przez ekrany cyfrowe, zapobiegając jednocześnie powstawaniu objawów zmęczenia i oferując komfortowe, zrelaksowane i kontrastowe widzenie w każdej sytuacji.

To najtrwalsza powłoka antyrefleksyjna Hoya Vision Care,

Hi-Vision Longlife, posiada ulepszoną warstwę hydrofobową, a dzięki doskonałym właściwościom oleofobowym i antystatycznym czyszczenie soczewek jest o wiele łatwiejsze. Najbardziej wytrzymała i odporna na zarysowania powłoka

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

ZASUBSKRYBUJ NASZ NEWSLETTER

Zostaw nam swój adres e-mail, aby być na bieżąco z nowymi produktami oraz promocyjnymi ofertami z naszego sklepu!

Nie wysyłamy spamu! Zapisując się zgadzasz się na udostępnienie Twojego e-maila na potrzeby wysyłki korespondencji marketingowej.